У Меморіальному музеї Г.С. Сковороди було проведено заходи, присвячені Дням пам’яті М.І. Сікорського

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Середа, 04 жовтня 2017, 20:07

У рамках заходів Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» по вшануванню пам’яті фундатора музейної справи Переяславщини, Героя України Михайла Івановича Сікорського у Меморіальному музеї Г.С. Сковороди було проведено лекцію-екскурсію «Михайло Сікорський – людина-легенда. Створення Меморіального музею Г.С. Сковороди». Слухачами лекції були педагоги м. Києва – учасники семінару «Формування духовно-моральних цінностей та патріотичної свідомості в процесі долучення до національної культури свого регіону».

В ході лекції було продемонстровано світлини із життя М. Сікорського та зазначено, що Меморіальний музей Г.С.Сковороди вже 45 років знайомить відвідувачів із життям і творчістю видатного українського філософа. Офіційне відкриття музею відбулося 28 жовтня 1972 року.

Учасники семінару також оглянули виставку учнівських малюнків, присвячену 295 річниці від дня народження Г.С. Сковороди і виставку стародруків «Не розум від книг, а книги від розуму створилися», що в даний час експонуються у музеї.