ВОЇНИ-АРТИЛЕРИСТИ СЛУХАЛИ ЛЕКЦІЮ «ГОЛОВНІ УБОРИ ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА УКРАЇНСЬКОГО КОСТЮМА КІНЦЯ ХІХ – ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ ТА ЇХ РОЛЬ В НАРОДНИХ ОБРЯДАХ (НА МАТЕРІАЛАХ КОЛЕКЦІЇ НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ»)»

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Середа, 10 жовтня 2018, 10:59
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

8 жовтня 2018 р. чергову лекцію для воїнів 43-ї окремої артилерійської бригади, що дислокується у с. Дівички, прочитала завідувач НДС «Музей народного одягу Середньої Наддніпрянщини» НІЕЗ «Переяслав» Бондаренко Марина Іванівна. Лекція проводилась згідно з планом занять із національно-патріотичного виховання військовослужбовців.

Під час лекції слухачі дізналися про історію розвитку головних уборів та зачісок, що побутували на території Середньої Наддніпрянщини, Полтавщини, Чернігівського Полісся У кінці ХІХ – початку ХХ ст.

Лектор детально охарактеризувала всі види і форми традиційних головних уборів українців, загальні риси та регіональні відмінності. Розповіла про роль головних уборів у побуті та народних обрядах. Розповідь супроводжувалася демонстрацією світлин.

Військовослужбовці подякували співробітнику музею за розкриту тему та нагородили його оплесками.

 

 

 

  

Завідувач НДС «Музей народного одягу Середньої Наддніпрянщини»                            Бондаренко М. І.