У Музеї історії лісового господарства Середньої Наддніпрянщини вшанували світлу пам’ять Михайла Сікорського

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Середа, 10 жовтня 2018, 11:13
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

6 жовтня 2018 р. у Музеї історії лісового господарства Середньої Наддніпрянщини Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» у рамках заходів по вшануванню пам’яті творця переяславських музеїв, Героя України Михайла Івановича Сікорського (13.10.1923 – 27.09.2011) проведено лекцію-екскурсію «Музей історії лісового господарства та Михайло Сікорський».

До музею завітали колектив вчителів загальноосвітньої школи № 314 м. Києва. У ході проведення лекції-екскурсії вони дізналися про історію створення даного музею та ознайомилися із його експозиціями. Лекторка зазначила, що ініціатором створення нового музею був Михайло Сікорський. Хоч підготовчі роботи велися по створенні музею ще з 90-х рр., та власне відкриття відбулося у травні 2007 р. Співавторами у розробці концепції, майбутніх експозицій були Дмитро Шимченко та Григорій Дуда.

Під час-лекції екскурсії відвідувачі дізналися багато цікавого про історію ведення лісового господарства: як збирали насіння, де брали саджанці для посадки лісів, як їх садили. Особливий інтерес викликали огляд експозиції житла лісника.

Старший науковий співробітник НДВ «Дендропарк»                                                             Ірина Бова