Різдвяного янгола на ялинку діти робили власноруч

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: П'ятниця, 28 грудня 2018, 13:30

Старший науковий співробітник НДВ історичного краєзнавства НІЕЗ «Переяслав» Наталія Ревега  27 грудня 2018 року для учнів 2-А класу ЗОШ I-III ступенів №2 провела майстер-клас з виготовлення Різдвяного янгола.

Янгол – символ свята Різдва Христового, який приніс Діві Марії благу звістку про те, що у неї народиться син, якому судилося стати Спасителем. Він є чудовим оберегом та прикрасою на ялинку, яку можна зробити власноруч.

Майстер-класи з виготовлення іграшок для ялинки своїми руками повертають в наш побут добрі традиції. Сучасні яскраві матеріали роблять цей процес легким і приємним. А результат роботи з виготовлення новорічної прикраси створює гармонію в душі.

Захід розпочався з лекції, з якої діти дізнались про різні методи створення янголів та мотанку Коляду. Дітям були продемонстровані ялинкові прикраси другої половини XX століття.

Привітати дітей на захід прийшов головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради Хоменко Лариса Олександрівна, яка крім гарних побажань вручила маленьким майстрам солодкі подарунки.

До роботи долучилися вчителі 2-го «А»  класу, представник міської ради та батьки дітей. Під час майстер-класу панував святковий настрій

Безсумнівно, виготовлений власноруч янгол буде дарувати дітям теплі спогади про цю зимову зустріч.

Старший науковий співробітник НДВ історичного краєзнавства НІЕЗ «Переяслав»          Наталія Ревега