ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ПРОСЛУХАЛИ ЛЕКЦІЮ ПРО ПРОЕКТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ АРХІТЕКТОРА В.Г. ЗАБОЛОТНОГО У М. КИЄВІ

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Вівторок, 12 лютого 2019, 15:13
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

4 та 11 лютого 2019 р., у рамках співпраці НІЕЗ «Переяслав» та військової частини А3085, що дислокується у с. Дівички Переяслав-Хмельницького р-ну Київської області, завідувачем НДВ «Меморіальний музей академіка В. Г. Заболотного» А. В. Кузьменком було прочитано 2 лекції на тему: «Історія реалізації архітектурних проектів Володимира Заболотного у м. Києві».

Зокрема, присутні познайомилися зі сторінками проектної діяльності архітектора у довоєнний період. Доповідач зупинився на стильових та конструктивних особливостях архітектури будівлі українського парламенту, звернув увагу на етапи її відновлення та реконструкції. У цьому контексті було розкрито й драматичні сторінки руйнування центральної частини м. Києва та участі В. Г. Заболотного у його повоєнній відбудові. Також було простежено зміну стилістики в архітектурних роботах зодчого у повоєнний час. У ході виступу демонструвалися зображення реалізованих та нереалізованих проектів архітектора, які супроводжувалися відповідними коментарями.

Завідувач НДВ «Меморіальний музей академіка В.Г. Заболотного», к.і.н., с.н.с.                   А.В. Кузьменко.