У МУЗЕЮ ЗАПОВІТУ Т. Г. ШЕВЧЕНКА ВІДБУВСЯ КУЛЬТОРОЛОГІЧНИЙ ЗАХІД «ІДУ З ДИТИНСТВА ДО ТАРАСА»

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Понеділок, 18 березня 2019, 21:43

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.   

15 березня  2019 р. у приміщенні Музею Заповіту Т. Г. Шевченка  відбувся культурологічний захід «ІДУ З ДИТИНСТВА ДО ТАРАСА»,  у рамках програми «Музей – школі», присвячений  святкуванню 205-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

З метою вшанування Кобзаря  учасниками заходу – учнями  2–3-х класів Дівичківського НВО було прочитано ряд поетичних творів Т. Г. Шевченка, зокрема, «Заповіт», «Садок вишневий коло хати…», «Зоре моя вечірняя», «Тече вода з-під явора», «Мені тринадцятий минало» та інші.

Для кращого ознайомлення дітей із творчістю поета, з його життєвим шляхом  дітям було проведено тематичну екскурсію музеєм, під час якої вони були ознайомлені з життєвим та творчим шляхом Т. Г.Шевченка.

Співробітники музею висловлюють  щиру подяку вчителю 3 класу Пилипець Ольгі Павлівні за  популяризацію творчості Великого Кобзаря.

 Молодший науковий співробітник НДВ «Музей Заповіту Т. Г. Шевченка»                  С. О. Коркач