У МУЗЕЇ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА КИЇВЩИНИ ПРОЙШОВ ЗАХІД ПО ВШАНУВАННЮ ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА СІКОРСЬКОГО

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Субота, 12 жовтня 2019, 21:08
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

11 жовтня 2019 року в Музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини проходив захід по вшануванню пам’яті Героя України, визначного музейного діяча Сікорського Михайла Івановича.

До музею завітали учні 4-Б класу місцевої загальноосвітньої школи №6 (класний керівник Хвостик Ірина Василівна).

Старший науковий співробітник Музею декоративно-ужиткового мистецтва Київщини Степанова Оксана розповіла про життя М.І. Сікорського, його внесок в розвиток та збереження музейної справи на Переяславщині, про безліч експедицій, завдяки яким було зібрано сотні тисяч музейних предметів, серед яких українські народні килими.

У рамках проведення заходу дітям було запропоновано власноруч спробувати попрацювати на ткацькому верстаті та виготовити килимок на рамі. Також гості дізналися про ткацькі знаряддя праці, які демонструються в експозиції музею, природні барвники для фарбування ниток, та отримали нові знання про народних майстрів, які зберігають традиції килимарства, передаючи їх наступному поколінню.

Старший науковий співробітник Музею декоративно-ужиткового мистецтва Київщини     Оксана Степанова