Майстер клас браслет з полімерної глини «Барви осені»

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Четвер, 17 жовтня 2019, 08:15
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

15 жовтня для учнів загальноосвітніх шкіл міста Переяслав-Хмельницького, старший науковий співробітник Музею декоративно-ужиткового мистецтва Київщини Степанова Оксана, провела майстер-клас з ліпки полімерною глиною.

Полімерна глина була винайдена на схилі 1930-х завдяки німецькій виробниці ляльок Кейт Круз, яка шукала матеріал, що б ідеально підходив для виготовлення лялькових голів. Через загрозу війни, пластмаса стала занадто міцною і дорогою, тому Круз вирішила шукати щось інакше. Вона мала гарне обладнання для своєї роботи, тому невдовзі винайшла першу форму полімерної глини.

Створюють з полімерної глини справжні шедеври. Це можуть бути квіти, які не відрізниш від справжніх,  різноманітну біжутерію, ляльок, фігурки тварин, прикрашають рамки, вази.

В ході заходу діти виготовили намистини для браслету. Кожну деталь запекли в духовій шафі, потім зібрали  кожен свій виріб. Який стане чудовим авторським аксесуаром.

Старший науковий співробітник  Музею декоративно-ужиткового

мистецтва Київщини                                                                                        О. Степанова