Новини

НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ» ВЗЯВ УЧАСТЬ У XIV ЗАБОЛОТНІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ

Категорія: Новини Створено: Четвер, 17 жовтня 2019, 08:11
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

Цього року виповнилося 75 років від часу заснування Академії архітектури України та створених при ній бібліотеки і гончарні. Вшануванню річниці були присвячені XIV Заболотнівські читання «Архітектурна та будівельна книга в Україні», що відбулися 9-10 жовтня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці ім. В. Г. Заболотного та пройшли у руслі тематичного блоку «Родом з академії».

До участі в заході був запрошений завідувач науково-дослідного відділу «Меморіальний музей академіка В. Г. Заболотного», к. і. н., с. н. с. Кузьменко Андрій, який виголосив промову у пленарному засіданні. Доповідач у ході виступу, що супроводжувався презентацією, познайомив присутніх із історією проектування, спорудження і реконструкції павільйонів у Хрещатому парку (колишній Парк піонерів), реалізованих у 1934‑1937 рр. студентами Київського будівельного інституту під безпосереднім керівництвом В. Г. Заболотного.

Завідувач НДВ «Меморіальний музей академіка В. Г. Заболотного»                      Кузьменко Андрій

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены