Новини

ІХ МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАВОСЛАВ’Я В УКРАЇНІ»

Категорія: Новини Створено: Субота, 23 листопада 2019, 10:52

20 листопада 2019 року в Київській православній богословській академії, що на території Михайлівського золотоверхого собору, відбулася IX Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні» до 1050-річчя упокоєння святої рівноапостольної Ольги, великої княгині Руси-України та 30-річчю з часу відродження Київської православної богословської академії.

Пленарне засідання відкрив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. З вітальними словами до учасників конференції звернулися: ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк, директор Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України Георгій Папакін, директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, заступник генерального директора з наукової роботи Національного заповідника «Софія Київська» Вячеслав Корнієнко і проректор з наукової роботи КПБА протоієрей Віталій Клос.

На секційних засіданнях розглядалися питання: соборна діяльність Української Православної Церкви, богослов’я та філософії, постаті в історії церкви, Святі землі української. Висвітлювалися теми джерелознавства, історіографії, історії культури та мистецтвознавства.

До участі у роботі конференції були запрошені представники Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». З доповідями на секційних засіданнях виступили Тетяна Богуш та Світлана Авраменко. Їх статті опубліковані у збірнику матеріалів Міжнародної наукової конференції «Православ’я в Україні».

Молодший науковий співробітник Музею історії УПЦ                                                Світлана Авраменко

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены