Новини

Фільтр
 • Запрошуємо на "Різвяне дійство"

  Шановні переяславчани та жителі району, гості міста!

  Усі ви знайомі з тим, яке розмаїття народних звичаїв і обрядів було колись в Україні. Якими красивими були традиційні народні свята! Літні люди досі ще пам’ятають, як святкували у їхньому рідному селі. І ви прислухалися до цих спогадів, і хотіли застосувати свої знання у скромній житейській практиці, і не знали як це зробити. Адже, ваше сучасне життя таке далеке від тисячолітньої традиції. Та не варто засмучуватися, на порозі Різдвяні Святки! У етнічному центрі України, в Музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини 09 січня 2015 року об 11 годині розпочнеться Різдвяне дійство. Святковий коловорот підхопить вас і понесе засніженими зимовими Святками, а Різдвяна зірка теплом і світлом далекого дитинства об’єднає українців усього світу. Колядки та щедрівки обізвуться у серці кожного любов’ю до Бога та України.

  Запрошуємо всіх не в якості пасивних спостерігачів, уклінно просимо стати учасниками обрядового дійства. Долучайте друзів, рідних, одягайте традиційне вбрання, озброюйтесь Різдвяною зіркою. Можливо, хтось перевтілиться в Козу, Меланку чи іншого персонажа із колядницької ватаги.  І тоді не буде глядачів на нашому спільному заході, а самі лише учасники. Лише тоді прийде розуміння: хто ми, чиїх батьків сини, а дідів онуки.

  І ви не пошкодуєте про проведений час, і у вас виникне бажання повернути звичай прабатьків для себе, для свого Роду, для тих, хто ще не розуміє, що він втрачає! Давайте спільно відроджувати Україну!

  З повагою організатори заходу.