Лекція-екскурсія до Міжнародного дня польоту людини в космос

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: П'ятниця, 13 квітня 2018, 21:41

12 квітня 2018 року в Музеї космосу НІЕЗ «Переяслав» було проведено тематичну лекцію-екскурсію для учнів 10 класу Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот».

У ході заходу учні отримали вичерпну інформацію про становлення та розвиток космонавтки, про основні етапи та важливі події освоєння космосу, про особливості підготовки та перебігу космічних польотів та запуску космічних апаратів.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з різноманітними речами, що використовувалися під час пілотованих польотів, обладнанням для підготовки та супроводу космічних подорожей, спеціальним спорядженням та харчовими продуктами космонавтів, макетами різнотипної космічної техніки, а також предметами, що належали космонавтам П. Бєляєву, Г. Береговому, Л. Каденюку, О. Леонову, П. Поповичу. Під час екскурсії особлива увага була звернена на внесок українських вчених, конструкторів та космонавтів у розвиток космічної галузі та на сучасний стан вітчизняної космонавтики.

Після закінчення екскурсії для учнів був проведений демонстраційний політ квадрокоптера Dji Mavic Pro. Політ супроводжувався розповіддю про можливості згаданого апарату та напрямки його використання.

 

Автор фото: Наталія Юхименко